Główny sponsor Kamili Bałandy
Fabryka Reklamy BALANDA

KiBo.pl - patron medialny

FightSport.pl - portal o sztukach walki

Kreatorzy Fotografii

MAX Fight

 

Muay Thai w Gdańsku: Kamila Bałanda

26-12-2010

Plebiscyt Dziennika Bałtyckiego na Sportowca Roku


Zagłosuj na Kamilę w corocznym plebiscycie Dziennika Bałtyckiego! Głosowanie trwa do końca roku, a wystarczy wysłać SMS na numer 7248! Można przy okazij wygrać atrakcyjne nagrody...

Plebiscyt

Podajemy listę kandydatów i dokładne warunki głosowania:

LISTA KANDYDATÓW

1. ADAMUSZEK MICHAŁ (MMTS Kwidzyn), piłka ręczna - najlepszy strzelec wicemistrza Polski i finalisty europejskiego Challenge Cup
2. BAŁANDA KAMILA (Champion Gdańsk), sztuki walki - mIstrzyni Polski kickboxing low-kick, mistrzyni Polski K-1, mistrzyni Europy kickboxing
3. CHLEWIŃSKA KAROLINA (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), szermierka - 2. miejsce w turnieju drużynowym mistrzostw świata
4. EWING DANIEL (Asseco Prokom Gdynia), koszykówka - jeden z liderów drużyny, mistrz Polski w sezonie 2009/10
5. GODEK JAROSŁAW (AZS AWFiS Gdańsk), wioślarstwo - wicemistrz Europy w ósemce
6. GRUCHAŁA SYLWIA (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), szermierka - 2. miejsce w turnieju drużynowym mistrzostw świata, 7. miejsce indywidualne
7. JESCHKE MARTA (SKLA Sopot), lekkoatletyka - 3. miejsce na mistrzostwach Europy w sztafecie 4x100 metrów
8. KOROL ADAM (AZS AWFiS Gdańsk), wioślarstwo - mistrz Europy w czwórce podwójnej
9. KRYCZAŁO KATARZYNA (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), szermierka - 2. miejsce w turnieju drużynowym mistrzostw świata
10. ŁYSZCZARZ MAREK (AZS AWFiS Gdańsk), gimnastyka - zwycięzca zawodów Pucharu Świata w konkurencji skoku, 5. miejsce na mistrzostwach Europy
11. MIRKOVIĆ UROS (Polpharma Starogard Gd.), koszykówka - czołowy gracz drużyny, która zdobyła brązowy medal MP w sezonie 2009/10
12. MYSZKA PIOTR (AZS AWFiS Gdańsk), żeglarstwo - mistrz świata w klasie RS:X, 3. miejsce na mistrzostwach Europy w klasie RS:X
13. MIARCZYŃSKI PRZEMYSŁAW (SKŻ Hestia Sopot), żeglarstwo - wicemistrz świata w klasie RS:X
14. ODROBNY PRZEMYSŁAW (Stoczniowiec Gdańsk), hokej - najlepszy zawodnik zespołu ekstraklasy, bramkarz reprezentacji Polski
15. Rogowska Anna
16. RYBICKA ANNA (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), szermierka - 2. miejsce w turnieju drużynowym mistrzostw świata
17. STACHYRA DAWID (Lotos Gdańsk), żużel - najlepszy w sezonie 2010 zawodnik gdańskiego zespołu
18. STEFAŃSKI MARCIN (Trefl Sopot), koszykówka - czołowy zawodnik swego zespołu, zdobywca czwartego miejsca mistrzostw Polski w sezonie 2009/10
19. SZMATIUK MACIEJ (Arka Gdynia), piłka nożna - jeden z najrówniej grających piłkarzy zespołu w roku
20. SZWED KAROLINA (Vistal Łączpol Gdynia), piłka ręczna - podpora drużyny, która zdobyła trzecie miejsce w mistrzostwach kraju
21. TOMIAŁOWICZ OLIVIA (Lotos Gdynia), koszykówka - mistrzyni Polski w sezonie 2009/10, jedna z najlepszych polskich zawodniczek w zespole
22. WOŁĄKIEWICZ HUBERT (Lechia Gdańsk), piłka nożna - jeden z najlepszych zawodników swojej drużyny, tegoroczny reprezentant Polski.

JAK GŁOSOWAĆ:

Wyślij pod nr 7248 SMS o treści: DB.SP numery 10 sportowców z listy z przecinkami Twoje imię i nazwisko

np.: DB.SP 2,x,x,x,x,x,x,x,x,x JAN NOWAK

Cena SMS-a: 2,44 zł. z VAT.
Kolejność wpisanych numerów sportowców oznacza przyznanie im punktów w skali od 10 do 1.

Głosowanie trwa do 31. 12. 2010 r.

A więcej można przeczytać na łamach Dziennika Bałtyckiego lub np.tutaj.



 

© 2010-2019 - Kamila Bałanda. Muay Thai Gdańsk.

Website by NUMER 9. Power of KiBo.pl.