Główny sponsor Kamili Bałandy
Fabryka Reklamy BALANDA

KiBo.pl - patron medialny

FightSport.pl - portal o sztukach walki

Kreatorzy Fotografii

MAX Fight

 

DO SPONSORÓW

Kamila Bałanda to jedna z czołowych polskich kickboxerek i thai-bokserek a ostatnio walczy też w MMA.

Jej kariera zawodowa rozwija sie dynamicznie. Dostaje coraz więcej propozycji walk zawodowych.

W zesżłym roku została wybrana Sportową Osobowościa Roku w swoim rodzinnym mieście Gdańsku a także znalazła się na 5 miejscu najbardziej prestiżowego Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowca Roku na Pomorzu organizowanego przez Dziennik Bałtycki we współpracy z Radiem Gdańsk i Telewizją Gdańsk.

Wciąż poszukujemy sponsorów, firm, które będą chciały wesprzeć zawodniczke finansowo, bądź zaopatrzyc ją w niezbędny do treningu sprzęt.

W zamian za współpracę Wasze logo zostanie umieszczone na oficjalnej stronie Kamili Bałandy a takze na klubowej stronie zawodniczki (www.gkschampion.w8w.pl).

Ponadto Wasze logo zostanie umieszczone na stroju do walki. Logo pojawi sie też na zdjęciach, które zostaną opublikowane na tematycznych portalach sportów walki, na lokalnych portalach informacyjnych, w prasie a także podczas retransmisji z gal w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych (np. CANAL+).

To wszystko da Wam możliwość wypracowania wizerunku firmy/marki, która wspiera sporty walki a co za tym idzie, ciężką prace i silny charakter a to wszystko w niepowtarzalnym, kobiecym wydaniu.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WSPÓŁPRACY!

kontakt: gkschampion@o2.pl 

© 2010-2024 - Kamila Bałanda. Muay Thai Gdańsk.

Website by NUMER 9. Power of KiBo.pl.